Antakių permanentinis makiažas

Antakių permanentinis makiažas šiandien turi labai daug įvariausių atlikimo technikų, kurias parenku atsižvelgdama į kliento odos tipą, amžių, pigmentaciją bei norimą galutinį rezultatą.

Jei jaunos, sausos odos savininkė nori išraiškingų antakių visuomet siūlau šešėliavimo techniką. Riebiaodėms galiu pasiūlyti Ombre/Sombre ar pilno retušavimo technika atliktą permanentinį makiažą.

Dabar permanentinio makiažo technologijos yra tiek pažengusios, kad po šios procedūros antakiai atrodo nepriekaištingai ir natūraliai. Juk mes kiekviena(s) būtent to ir siekiame, norime būti gražios(-ūs),  bet, kad niekas net neįtartų, kad kažkas tobulinta.

Apskritai antakių ilgalaikis makiažas pagelbėja kuomet yra randai antakių srityje ar visiškai jų nėra, taip pat kada yra didelė asimetrija. Šiandien ilgalaikis makiažas tokias problemas išsprendžia.

Gali išspręsti tokias problemas, kaip antakių kampų nusileidimas ar jų asimetrija.

Microblading’o technika – Tai manualinė ilgalaikio makiažo antakių formavimo technika. Šios technikos dėka galima išgauti natūraliai ir itin realistiškai atrodančius plaukelius. Šiandieninėje grožio industrijoje vis labiau vertinant natūralų grožį kasdien tobulinamos permanentinio makiažo technologijos toms moterims, kurios nori atrodyti natūraliai, bet tuo pat metu negaišti laiko kasdien su antakių šešėliais. 6D antakiai, arba kitaip Microblaing’o technologija, yra puiki išeitis moterims, norinčioms atrodyti natūraliai bei nepriekaištingai kiekvieną dieną. 

Šešėliavimo technika – Šios technikos pagrindinims principas yra šešėliavimas tai yra iš tamsaus tono nuoseklus perėjimas į šviesesnį to pačio atspalvio toną. Perėjimas gali būti vertikalus arba horizontalus, atsižvlegiant į veido proporcijas. Antakiai atrodo itin natūraliai, jokio įrėminto įspūdžio. Toks šešėliavimo procinpas yra atėjęs iš vizažo specialistų, kurie šešėlių pagalba sukuria išraiškingus antakius.

Ombre technika – Šios technikos principas iš esmės labai panašus į šešėliavimo. Pagrindinis akcentas yra tai, kad perėjimas vyksta tarp dviejų ir daugiau skirtingų spalvų.

Retušavimo technika – tokios technikos dėka galima išgauti ryškius ir itin ilgai išliekančius antakius. Tokia technika atliktą permanentinį makiažą rekomenduoju moterims, kurios nori būti visuomet ryškios, yra drąsios ir mėgsta būti dėmesio centre, taip pat riebią oda turinčioms klientėms.