Kaip išsirinkti permanentinio makiažo specialistę?

Su kiekviena diena permanentinio makiažo paslaugas siūlančių specialistų vis daugėja. Kaip žinia, permanentinio makiažo sritis bene greičiausiai auganti ir patį populiarumo piką išgyvenanti industrija, todėl permanentinio makiažo meistrais nori tapti kone kas antra grožio specialistė. Tačiau tai sritis, kurioje reikalingas ypatingas kruopštumas, estetikos suvokimas, nuoseklus darbas ir žinoma talentas. Nors Lietuva yra tokia maža šalis, tačiau joje gyvena išties labai daug talentingų permanentinio makiažo meistrų. Tai kaip išsirinkti tikrai gerą permanentinio makiažo meistrę, kai jų yra tiek daug?

  • Darbo patirtis. Tai esminė ir svarbiausia detalė, nes būtent ilgalaikio makiažo sirtyje svarbiausia darbo patirtis, laikas, kiek jau meistras dirba šioje srityje. Jei tik du metai ar dar mažiau, pas tokį meistrą einant, išties rizikuojate. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad permanentinio makiažo rezultatus ir pasekmes matome tik praėjus mažiausiai dviem, trim metam. Kaip keičiasi pigmentas odoje, ar jis melynuoja, raudonuoja, o gal žaliuoja, matome praėjus tik keliems metams. Taigi, jei meistras dirba vos pirmus ar antrus metus, jis negali garantuoti jums gero galutinio rezultato, nes pats nežino, kaip pigmentas gali pakeisti spalvą. Taigi, o meistras, kuris dirba jau penkis metus ar dar daugiau, jis turi patirties ir gali būti garantuotas, dėl galutinio rezultato.
  • Klienų ratas. Labai svarbu, kad permanentinio makiažo meistras jau turėtų savo pastovius klientus, kurie vis grįšta ir atsinaujina permanentį makiažą, tai labai daug pasako apie patį meistrą apie jo kokybišką darbą, apie bendravimo kultūrą ir kitus svarbius klientui aspektus.
  • Išsilavinimas. Kad tapti permanentinio makiažo meistru reikia baigti kursus ir to pilnai užtenka. Tačiau kiekvienas klientas, norintis patekti pas tikrai gerą permanentinio makiažo specialistę, turėtų pasidomėti jos baziniu išsilavinimu. Ką studijavo, kokios srities mokslus baigė, ar tie mokslai bent kiek siejasi su grožio, estetikos, kosmetologijos sritimi?
  • Atsiliepimai. Skaitykite atsiliepimus. Kiekvienas klientas, prieš vykdamas pas permanentinio makiažo meistrę, turėtų paskaityti atsiliepimus.  Jei klientai parašo gražius atsiliepimus apie meistrę, matyt, kad ne veltui.