Kuri antakių permanentinio makiažo technika man tinka?

Antakių permanentinis makiažas šiandien turi labai daug įvariausių atlikimo technikų, kurias parenku atsižvelgdama į kliento odos tipą, amžių, pigmentaciją, bei norimo galutinio rezultato.

Jei jaunos, sausos odos savininkė nori išraiškingų antakių visuomet siūlau Microblading’o techniką, tačiau riebios odos savininkės ilgai Microblading’o antakiais negalėtų džiaugtis, pigmentas odoje neužsibūtų. Taigi, riebiaodėms galiu pasiūlyti Ombre ar Šešėliavimo technika atliktą permanentinį makiažą.

Apskritai antakių ilgalaikis makiažas pagelbėja kuomet yra randai antakių srityje ar visiškai nėra antakių. Gali išspręsti tokias problemas, kaip antakių kampų nusileidimas ar jų asimetrija.

Microblading’o technika – Tai manualinė ilgalaikio makiažo antakių formavimo technika. Šios technikos dėka galima išgauti natūraliai ir itin realistiškai atrodančius plaukelius. Šiandieninėje grožio industrijoje vis labiau vertinant natūralų grožį kasdien tobulinamos permanentinio makiažo technologijos toms moterims, kurios nori atrodyti natūraliai, bet tuo pat metu negaišti laiko kasdien su antakių šešėliais. 6D antakiai, arba kitaip Microblaing’o technologija, yra puiki išeitis moterims, norinčioms atrodyti natūraliai bei nepriekaištingai kiekvieną dieną. 

Šešėliavimo technika – Šios technikos pagrindinis principas yra šešėliavimas tai yra iš tamsaus tono nuoseklus perėjimas į šviesesnį to pačio atspalvio toną. Perėjimas gali būti vertikalus arba horizontalus, atsižvlegiant į veido proporcijas. Antakiai atrodo itin natūraliai, jokio įrėminto įspūdžio. Toks šešėliavimo procinpas yra atėjęs iš vizažo specialistų, kurie šešėlių pagalba sukuria išraiškingus antakius.

Ombre technika – Šios technikos principas iš esmės labai panašus į šešėliavimo. Pagrindinis akcentas yra tai, kad perėjimas vyksta tarp dviejų ir daugiau skirtingų spalvų.

Tušavimo technika – tokios technikos dėka galima išgauti ryškius ir itin ilgai išliekančius antakius. Tokia technika atliktą permanentinį makiažą rekomenduoju moterims, kurios nori būti visuomet ryškios, yra drąsios ir mėgsta būti dėmesio centre.