Natūralus permanentinis makiažas?

Ką apskritai reiškia žodis „permanentinis“? O juo labiau ką reiškia „natūralus permanentinis makiažas“ ar apskritai tai gali egzistuoti?

Aš galėčiau įvardinti tiksliau – naturaliai atrodantis permanentinis makiažas.  Taip tikrai gali būti. Per daugiau nei dvidešimt metų permanentinis makiažas labai stipriai keitėsi, tobulėjo ir galima sakyti evoliucionavo. Jei sektumėte ilgalaikio makiažo tendencijas, atkreiptumėte dėmesį, kad pradžioje permanentas buvo išties ryškus ir itin kontūrinis. Netgi kažkadaise buvo galima išgirsti tokį ilgalaikio makiažo pavadinimą – kontūrinis makiažas. Buvo galima mikropigmentaciją sulyginti su tatuiruotėmis, tačiau šiandien permanentinio makiažo sritis įgavo visai kitą spalvą.

Keičiantis grožio standartams ir suvokimui, keičiasi ir permanentinio makiažo sritis. Geriausi ilgalaikio makiažo meistrai visame pasaulyje įneša vis naujų technikų, kurių dėka ilgalaikis makiažas tampa švelnus ir išties natūraliai atrodantis.

Pastebiu, kad klientės vis dažniau nori, kad permanentinis makiažas būtų nepastebimas arba tik vos vos matomas. Šių dienų grožio suvokimas stipriai pasikeitęs, moterys nori atrodyti kuo natūraliau ir tik švelniai paryškinti antakius, akių blakstienų augimo liniją ar lūpoms suteikti švelnų atspalvį.

Aš pati visuomet esu už natūralumą ir subtilų grožį. Stengiuosi, kad mano klientės atrodytų elegantiškai, todėl naudoju naujausias technikas atliekant ilgalaikį makiažą.

Natūraliai atrodantis permanentinis makiažas yra subtilaus grožio išryškinimas, kada pažveglę į žmogų mes net neįtarsime, kad jis yra pasidaręs ilgalaikį makiažą.

Taigi, mielosios, tos kurios dvejojate, nes esate natūralistės, drąsiai šiandien galite darytis permanentinį makiažą, tik visuomet pabrėžkite meistrei, kad norite atrodyti natūraliai, ir tikrai profesionali permanentinio makiažo meistrė atsižvelgs į Jūsų pageidavimą ir džiaugsitės galutiniu rezultatu.