Teikiamos paslaugos

Antakių permanentinis makiažas

Antakių permanentinis makiažas šiandien turi labai daug įvariausių atlikimo technikų, kurias parenku atsižvelgdama į kliento odos tipą, amžių, pigmentaciją bei norimą galutinį rezultatą.

Jei jaunos, sausos odos savininkė nori išraiškingų antakių visuomet siūlau šešėliavimo techniką. Riebiaodėms galiu pasiūlyti Ombre/Sombre ar pilno retušavimo technika atliktą permanentinį makiažą.

Lūpų permanentinis makiažas

Lūpų ilgalaikio makiažo dėka galima patobulinti naturalią lūpų formą, pakeisti ar tik paryškinti spalvą. Permanentinis makiažas suteikia galimybę vizualiai lūpas padidinti. Atliekant lūpų kontūro mikropigmentaciją, galima koreguoti lūpų formą, atstatyti jų simetriškumą. Galima pasirinkti ne tik ryškesnę lūpų kontūro pigmentaciją pasirinkta spalva, bet ir mažiau pastebimą lūpų kontūrą, kuris suteikia „išplaukusiam“ lūpų kontūrui gražią formą. Lūpų kontūras gali būti suformuotas ir su šešėlio efektu, galima pigmentuoti visas lūpas ir taip jų nebereikės dažyti visai.

Akių permanentinis makiažas

Juodas akių pravedimas suteikia elegancijos, tačiau dailiai apsivesti akis pieštuku ar plunksnele toli gražu pavyksta ne kiekvienai: tam reikia įgūdžių, laiko ir susikaupimo. Todėl nieko keisto, kad nemaža dalis moterų, kurios itin žavisi tokiu makiažo stiliumi, ryžtasi ilgalaikiam akių linijos pravedimui. Ilgalaikis kontūras suteikia žvilgsniui ryškumo, o katės akių efektas populiarumo nepraranda jau daug metų.

Šio makiažo dėka galima ištaisyti tokias problemas kaip voko linijos nusileidimas. Pagelbėja kuomet yra retas blakstienų augimas ar jų ryškumo praradimas.

Mokymai

Esu įgyjusi Lietuvos Edukologijos universiteto dailės pedagogikos bakalauro laipsnį, todėl dabar galiu vėl save atrasti kaip mokytoją. Išmokusi permanentinio makiažo meno, supratau, kad savo žinias galiu perduoti ir kitiems. Kursus perengiau pagal autorinę programą, atsižvelgusi į meistrų dažniausiai daromas klaidas. Įvertinant procedūros pliusus ir minusus, kiekvienas mokinys yra atidžiai išmokomas kaip atlikti procedūrą taisyklingai,nesukeliant galimų nepageidaujamų ilgalaikių reiškinių iškart po procedūros ar permanentui išnykus.