Permanentinio makiažo naikinimas/šalinimas

Kas turi tatuiruotes puikiai žino, kad ją pasidaryti yra tikrai labai paprasta. Tiesiog susirandi gerą tatuiruočių meistrą, nusprendi, ką nori atvaizduoti savo odoje ir tiek, kitą dieną jau gali džiaugtis nuostabiu menu savo odoje. Tačiau kartais taip atsitinka, kad supranti, jog tau ši tatuiruotė nebepatinka ir prasideda vargo kelias ir didysis klausimas, kaip gi ją dabar pašalinti.

Labai panašią situaciją turime ir su nekokybiškai atliktu permanentiniu makiažu. Pradedantys permanentinio makiažo meistrai ne visuomet jaučia žmogaus odos niuansus ir gylius, todėl labai dažnai nutinka, kad pigmentas nugula giliau nei turėtų. Yprantai ilgalaikis makiažas laikosi 1-2 metus ir tuomet tolygiai blunka, tačiau jei mikropigmentacijos meistras dar nėra įgudęs, gali taip nutikti, kad pigmentas odoje liks labai labai ilgam. Ką tokiu atveju daryti klientui? Kaip panaikinti seną permanentinį makiažą?

Phiremoval – tai pigmento pašalinimas iš odos ne lazeriniu būdu. PhiRemoval technika užkariavo visų šalių rinkas ir yra viena populiariausių nepageidaujamo pigmento šalinimo procedūrų. Šios technikos populiarumas susijęs su dviem svarbiausiomis savybėmis, kurios šią techniką daro išskirtinę – tai saugumas ir efektyvumas. PhiRemoval procedūros amplitudė – nuo blukinimo iki pilno pigmento išėmimo. Phiremoval gali tai, ko negali kiti metodai. Dažnu atveju lazeris neišnaikina tam tikros rūšies pigmento, todėl šis pigmento šalinimo būdas visuomet gelbėja.

Taigi, noriu nuraminti klientes, kurios galvoja, kad pasidariusios permanentą, liks su juo amžiams, tikrai ne, yra tam tikrų pigmento naikinimo metodų, kurie saugiai pašalina permanentinį makiažą iš odos.